Boeing: järgmise 2.3 aasta jooksul on vaja 20 miljonit uut pilooti ja meeskonda

Boeing: järgmise 2.3 aasta jooksul on vaja 20 miljonit uut pilooti ja meeskonda
Boeing: järgmise 2.3 aasta jooksul on vaja 20 miljonit uut pilooti ja meeskonda
Kirjutatud Harry Johnson

Ülemaailmne nõudlus 2.3 miljoni uue lennundustöötaja järele prognoositakse aastaks 2042, kuna ülemaailmsed lennufirmade lennukipargid laienevad.

Boeingi 2023. aasta pilootide ja tehnikute väljavaate (PTO) kohaselt on maailma lennufirmad vajab kuni 2042. aastani märkimisväärset personali, et toetada ülemaailmset kommertslaevastikku.

Kuna maailma kommertslaevastik peaks 2042. aastaks kahekordistuma, prognoositakse järgmise 2.3 aasta jooksul kogu tööstusharu nõudlust 20 miljoni uue lennundustöötaja järele, et toetada kommertslaevastikku ja rahuldada lennureiside pikaajalist kasvu:

• 649,000 XNUMX pilooti
• 690,000 XNUMX hooldustehnikut
• 938,000 XNUMX salongipersonali liiget.

"Kuna siseriiklikud lennureisid on täielikult taastunud ja rahvusvaheline liiklus on pandeemiaeelse taseme lähedal, kasvab nõudlus lennunduspersonali järele jätkuvalt," ütles Chris Broom, ärikoolituslahenduste asepresident. Boeing Globaalsed teenused.

„Meie pädevuspõhised koolitus- ja hindamispakkumised aitavad tagada tulevastele ja praegustele lennundusspetsialistidele kvaliteetse koolituse ning jätkata lennuohutuse suurendamist ümbritsevate ja virtuaalsete koolituslahenduste kaudu.

Aastani 2042 projekteerib PTO:

• Hiina, Euraasia ja Põhja-Ameerika suurendavad nõudlust enam kui poolte uute töötajate järele, Hiina nõudlus ületab Põhja-Ameerika.

• Kõige kiiremini kasvavad personali piirkonnad on Aafrika, Kagu-Aasia ja Lõuna-Aasia, mille piirkondlik nõudlus peaks eeldatavasti peaaegu kahekordistuma.

• Pärast piirkonna ebakindluse tõttu eelmise aasta jõuvõtuvõlli osas Venemaa nõudluse väljajätmist hõlmab selle aasta prognoos Venemaad Euraasia regioonis ja see moodustab 3% globaalsest personalinõudlusest.

PTO prognoos sisaldab:

regioonUued piloodidUued tehnikudUus salongipersonal
Globaalne649,000690,000938,000
Aafrika21,00022,00026,000
Hiina134,000138,000161,000
Euraasia143,000156,000235,000
Ladina-Ameerika38,00041,00049,000
Lähis-Ida58,00058,00099,000
Põhja-Ameerika127,000125,000177,000
Kirde-Aasias23,00028,00039,000
Okeaania10,00011,00018,000
Lõuna-Aasia37,00038,00045,000
Kagu-Aasias58,00073,00089,000

<

Andmeid autor

Harry Johnson

Harry Johnson on olnud ülesannete toimetaja eTurboNews rohkem kui 20 aastat. Ta elab Hawaiil Honolulus ja on pärit Euroopast. Talle meeldib uudiste kirjutamine ja kajastamine.

Soovin uudiskirja
Teata sellest
Külaline
0 Kommentaarid
Sidus tagasiside
Kuva kõik kommentaarid
0
Hea meelega teie mõtted, palun kommenteerige.x
Jaga...