Rahvusvahelised uudised Reisiuudised Ärireis kultuur haridus meelelahutus Uudised Inimesed Vastutav turism Reisijuhtme uudised Praegu populaarsed

Top 10 vabakutseliste sihtkohtade maailmas

Top 10 vabakutseliste sihtkohtade maailmas.
Top 10 vabakutseliste sihtkohtade maailmas.
Kirjutatud Harry Johnson

Kuna digitaalne innovatsioon muudab meie tööviisi, on tavalised kontoritunnid saamas minevikku.

Print Friendly, PDF ja e-post
  • Jaapan on vabakutseliste jaoks halvim riik, kus vabakutseliste skoor on vaid 3.99/10. Selle põhjuseks on peamiselt väga kehv tulemus vabakutselise töö otsimisel, töötajate seaduslike õiguste vähesus ja kehv tulemus globaalse soolise lõhe indeksi osas.
  • Singapur on riik, kus on kiireim Interneti-kiirus – 256.03 Mbps. 
  • Madalmaades on suurim huvi vabakutseliste vastu, kus 1,305 100,000 inimese kohta tehakse XNUMX otsingut.

Digitaalse innovatsioonina muudab meie tööviisi ja tavalised kontoritunnid on saamas minevikku, on finantseksperdid tuvastanud maailma parimad riigid vabakutselisteks.

Uuringu läbiviimiseks anti riikidele normaliseeritud skoor 10-st iga teguri, sealhulgas lairibaühenduse kiiruse, elukalliduse, töötajate seaduslike õiguste tugevuse, õnneindeksi ja ühistööruumide kättesaadavuse kohta.

10 parimat riiki, kus vabakutseline olla:

auasteRiigi nimiLairibaühenduse kiirus, juuli 2021 (Mbps)Lairiba kuutasu 2020 (USD)Otsib vabakutselist tööd 100,000 XNUMX kohtaSeadusjärgsed õigused 2019Ülemaailmne soolise lõhe indeks 2020Elukallidus inimese kohta kuus (USD)Ühistööruumid 100,000 XNUMX kohtaÕnneindeks 2017-2019Vabakutselise skoor
1Singapur256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Uus-Meremaa164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Hispaania187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Austraalia85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Taani208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Kanada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Šveits214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Leedu132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Rootsi163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Iirimaa116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapur võtab 2021. aasta parima vabakutselise töökoha esikoha, hindega 7.35. Singapur saab kasu lairibaühendusest, mis on nii taskukohane (33.43 dollarit kuus) kui ka ülikiire (256.03 Mbps). Riigi tulemused on üldiselt head, kuigi see ei ole kõige odavam koht elamiseks ja õnneindeksi skoori osas on veel arenguruumi.

Print Friendly, PDF ja e-post

Andmeid autor

Harry Johnson

Harry Johnson on olnud ülesannete toimetaja eTurboNews peaaegu 20 aastat. Ta elab Hawaiil Honolulus ja on pärit Euroopast. Talle meeldib kirjutada ja uudiseid kajastada.

Jäta kommentaar

1 Kommentaar

  • Liituge minuga oma artiklite kirjutamise platvormiga. Olen vilunud artiklikirjutaja, kellel on kolmeaastane kogemus tipptasemel plagiaadivaba grammatikaga.