Ööpäevaringne eTV BreakingNews Show : Klõpsake helitugevuse nuppu (videoekraani vasakus alanurgas)
Airlines lennujaam Lennundus Rahvusvahelised uudised Reisiuudised Ärireis Valitsuse uudised Tervis Uudised Uudised Inimesed Ümberehitamine Vastutav turism vedu Reisijuhtme uudised Praegu populaarsed USA uusimad uudised

Ametlik vastus COVID-19 Deltale kahjustab lennureiside taastumist

Ametlik vastus COVID-19 Deltale kahjustab lennureiside taastumist
Ametlik vastus COVID-19 Deltale kahjustab lennureiside taastumist
Kirjutatud Harry Johnson

Augusti tulemused peegeldavad Delta variandiga seotud murede mõju riigisisestele reisidele, isegi kui rahvusvahelised reisid jätkusid tigutempoga täieliku taastumise suunas, mis ei saa toimuda enne, kui valitsused taastavad reisimisvabaduse.

Print Friendly, PDF ja e-post
  • Kogu nõudlus lennureiside järele vähenes augustis 2021 56.0% võrreldes 2019. aasta augustiga. 
  • Selle põhjuseks olid täielikult siseturud, mis langesid 32.2% võrreldes 2019. aasta augustiga, mis on oluliselt halvenenud alates 2021. aasta juulist.
  • Rahvusvaheline reisijate nõudlus oli augustis 68.8% madalam kui 2019. aasta august, mis oli paranemine võrreldes juulis registreeritud 73.1% -lise langusega. 

. Rahvusvaheline Lennutranspordi Assotsiatsioon (IATA) teatas, et lennureiside taastumine aeglustus augustis võrreldes juuliga, kuna valitsuse meetmed vastuseks murele COVID-19 Delta variandi pärast vähendasid sügavalt siseriiklike reiside nõudlust. 

Willie Walsh, IATApeadirektor

Kuna 2021–2020 igakuiste tulemuste võrdlusi moonutab COVID-19 erakordne mõju, kui pole teisiti märgitud, on kõik võrdlused juuliga 2019, mis järgis tavapärast nõudlusmustrit.

  • Kogu lennunõudlus augustis 2021 (mõõdetuna reisijakilomeetrites või RPK -des) langes 56.0% võrreldes 2019. aasta augustiga. See aeglustus juulist, mil nõudlus oli 53.0% madalam kui 2019. aasta juulis.  
  • Selle põhjuseks olid täielikult siseturud, mis olid võrreldes 32.2. aasta augustiga 2019% madalamad, mis on oluliselt halvenenud võrreldes 2021. aasta juuliga, kui liiklus vähenes 16.1% võrreldes kahe aasta taguse ajaga. Halvim mõju oli Hiinal, samas kui India ja Venemaa olid ainsad suured turud, mis näitasid igakuist paranemist võrreldes 2021. aasta juuliga. 
  • Rahvusvaheline reisijate nõudlus oli augustis 68.8% madalam kui 2019. aasta august, mis oli paranemine võrreldes juulis registreeritud 73.1% -lise langusega. Kõik piirkonnad näitasid paranemist, mis oli tingitud kasvavast vaktsineerimismäärast ja mõnes piirkonnas leebematest rahvusvahelistest reisipiirangutest.

„Augusti tulemused peegeldavad Delta variandiga seotud murede mõju riigisisestele reisidele, isegi kui rahvusvahelised reisid jätkusid tigutempoga täieliku taastumise suunas, mis ei saa toimuda enne, kui valitsused taastavad reisimisvabaduse. Sellega seoses on USA hiljutine teade tühistada täielikult vaktsineeritud reisijate reisipiirangud alates novembri algusest väga hea uudis ja toob kindlust võtmeturule. Kuid väljakutsed jäävad, septembri broneeringud näitavad rahvusvahelise taastumise halvenemist. See on halb uudis, mis jõuab traditsiooniliselt aeglasemasse neljandasse kvartalisse, ”ütles ta Willie Walsh, IATApeadirektor. 

August 2021 (% muutusi võrreldes sama kuuga 2019. aastal)Maailma osakaal1RPKASKPLF (% -pt)2PLF (tase)3
Kogu turg 100.0%-56.0%-46.2%-15.6%70.0%
Aafrika1.9%-58.0%-50.4%-11.5%64.0%
Aasia ja Vaikse ookeani38.6%-78.3%-66.5%-29.6%54.5%
Euroopa23.7%-48.7%-38.7%-14.4%74.6%
Ladina-Ameerika5.7%-42.0%-37.7%-5.8%77.4%
Lähis-Ida7.4%-68.0%-53.1%-26.0%56.0%
Põhja-Ameerika22.7%-30.3%-22.7%-8.6%78.6%
Print Friendly, PDF ja e-post

Andmeid autor

Harry Johnson

Harry Johnson on olnud ülesannete toimetaja eTurboNews peaaegu 20 aastat. Ta elab Hawaiil Honolulus ja on pärit Euroopast. Talle meeldib kirjutada ja uudiseid kajastada.

Jäta kommentaar

1 Kommentaar