Ööpäevaringne eTV BreakingNews Show : Klõpsake helitugevuse nuppu (videoekraani vasakus alanurgas)
Reisiuudised Uudised Inimesed Resorts Vastutav Teemapargid turism Reisisihtkoha värskendus Reisijuhtme uudised Praegu populaarsed USA uusimad uudised

Need USA rahvuspargid on kõige alahinnatud

Need USA rahvuspargid on kõige alahinnatud
Need USA rahvuspargid on kõige alahinnatud
Kirjutatud Harry Johnson

Indiana luited on riigi enimkülastatud rahvusparkide hulgas, 2.3. aastal külastas neid 2020 miljonit inimest, kuid tundub, et järveäärne park pole nii palju inimesi ära lennutanud, vaid 51% inimestest hindas seda suurepäraseks.

Print Friendly, PDF ja e-post
  • USA rahvuspargid nagu Yosemite ja Grand Canyon meelitavad igal aastal miljoneid külastajaid.
  • Uus uuring analüüsis vähem kui miljoni külastajaga USA rahvusparkide ülevaateid aastas, et paljastada kõige alahinnatud pargid.
  • Uuringus vaadeldi ka Ameerika Ühendriikide kõige ülehinnatud rahvusparke.

Populaarsed rahvuspargid nagu Yosemite ja Grand Canyon meelitada igal aastal miljoneid külastajaid, mis võib raskendada külastajate loodusega ühte saamist, kui rajad on ülerahvastatud ja vaatamisjärjekorrad.

Nii et kui soovite rahvahulgast põgeneda ja kogeda ühte riigi kõige paremini peidetud pärlit, siis milliste rahvusparkide juurde peaksite minema?

Uus uuring analüüsis ülevaateid USA rahvusparkaastal külastas vähem kui 1 miljon külastajat aastas, et paljastada riigi kõige alahinnatud rahvuspargid. Uuringus vaadeldi ka Ameerika kõige ülehinnatud parke, kus külastajate arv on üle miljoni, kuid arvustused on kehvad. 

USA 10 alahinnatud rahvuspargi top XNUMX  

auasteRahvusparkKülastajaid kokku (2020)% "suurepärastest" arvustustest
1Glacier Bay, Alaska5,74892.9%
2Kenai fjordid, Alaska115,88289.9%
3Liustik, Montana5,74888.8%
4Kraatrijärv, Oregon670,50087.1%
5Redwood, California265,17786.2%
6Badlands, Lõuna -Dakota916,93286.1%
7Sequoia, California796,08683.6%
8Kuiv Tortugas, Florida48,54382.9%
8Haleakalā, Hawaii319,14782.9%
10Valge liiv, New Mexico415,38382.3%

Arvestades, et see asub Alaskal ülespoole, ei pruugi olla üllatav näha, et Glacier Bay külastas 5,748. aastal vaid 2020 külastajat. Kuid need, kes on külastanud seda tähelepanuväärset parki, on selgelt armunud selle majesteetlikesse fjordidesse ja liustikesse ning lumiste mägedega , 92.9% pargi Tripadvisori arvustustest kirjeldab seda suurepäraselt!

Teine Alaska park saab teise koha, Kenai fjordid saavad keskmiselt 89.9% suurepäraseid arvustusi, kuid veidi üle 100,000 38 külastaja aastas. Kenai fjordid on koduks Hardingi jääväljale, mis on üks riigi suurimaid jäävälju, kust pärinevad vähemalt XNUMX liustikku ja mitmed fjordid.

Print Friendly, PDF ja e-post

Andmeid autor

Harry Johnson

Harry Johnson on olnud ülesannete toimetaja eTurboNews peaaegu 20 aastat. Ta elab Hawaiil Honolulus ja on pärit Euroopast. Talle meeldib kirjutada ja uudiseid kajastada.

Jäta kommentaar