Ööpäevaringne eTV BreakingNewsShow : Klõpsake helitugevuse nuppu (videoekraani vasakus alanurgas)
Rahvusvahelised uudised Breaking Travel uudised Ärireis Kreeka uusimad uudised Hawaii Breaking News Hospitality Industry Indoneesia uusimad uudised Uudised Ümberehitamine Vastutav turism Reisisihtkoha värskendus Reisijuhtme uudised Praegu populaarsed USA uusimad uudised Erinevad uudised

Hawaii päikeseloojangud on ilusad, kuid mitte parimad?

Hawaii päikeseloojangud on ilusad, kuid mitte parimad?
Hawaii päikeseloojangud on ilusad, kuid mitte parimad?
Kirjutatud Harry Johnson

Uuringus vaadeldi reisiartiklite ja ajaveebide arvu, mis soovitavad sihtkohta, Instagrami postituste arvu ja kunstlikust valgusest põhjustatud reostuse taset.

Print Friendly, PDF ja e-post
  • Uus uuring näitab kõige ilusamaid päikeseloojangu sihtkohti kogu maailmas.
  • Paljud Ameerika Ühendriikide parimad päikeseloojangud asuvad Hawaiil.
  • Sihtkoht, mis silma paistis rohkem kui ükski teine, oli Kreeka saar Santorini.

Kuna reisipiirangud aeglaselt leevenduvad, ilmnevad uued uuringud kõige ilusamad päikeseloojangu sihtkohad kogu maailmas ja Hawaii on 3. parim asukoht.

Uuringus vaadeldi reisiartiklite ja ajaveebide arvu, mis soovitavad sihtkoht, Instagrami postituste arvu ja kunstliku valguse põhjustatud reostuse taset igas piirkonnas, et anda neile päikeseloojangu skoor kümnest.

Kümme parimat päikeseloojangu ja päikesetõusu sihtkohta

auastesihtpunktKantriArtiklite / ajaveebide arv Päikeseloojangu Instagrami postitusedPäikesetõusu Instagrami postitusedKombineeritud päikeseloojangu ja päikesetõusu Instagrami postitusedHeledus (mcd / m2)Päikeseloojangu skoor
1SantoriniKreeka12105,6922,417108,1090.6278.29
2BaliIndoneesia5154,37620,590174,9660.2167.13
3HawaiiÜhendriigid5113,66620,869134,5350.1796.62
4Rio de JaneiroBrasiilia4231,1932,874234,0679.625.70
5Grand Canyoni rahvusparkÜhendriigid78,1633,31911,4820.1735.65
6Angkor WatKambodža61,96021,94323,9030.2685.49
7Key WestFlorida643,6102,65746,2672.245.38
8MaldiividMaldiivid616,0261,19017,2160.9165.27
9HaleakalāÜhendriigid410,08633,04943,1350.1755.15
10UluruAustraalia416,6769,05625,7320.1724.93

Sihtkoht, mis silma paistis rohkem kui ükski teine, oli Kreeka Santorini saar, mida paljud peavad riigi paljudest väikesaartest kõige kaunimaks, tuntud oma kõrguvate kaljude ja lubjatud majade poolest Egeuse mere kaldal. 

Santorinit soovitati palju rohkemates artiklites kui ükski teine ​​sihtkoht, mida me vaatasime, samuti ei kannata valgusreostust nagu suuremad linnad, heledusega 0.627 mcd / m2.

Parim teine ​​päikeseloojangutaeva sihtkoht on Bali Indoneesias. Balil on lääneranniku ääres palju randu, näiteks Jimbarani rand, kus saate vaadata, kuidas päike langeb koos joogi või näksimisega ühes mereäärses baaris ja restoranis, kui päike mere taha langeb.

Paljud Ameerika Ühendriikide parimad päikeseloojangud asuvad Hawaiil, sealhulgas Haleakalā rahvuspargis, kuid Aloha Riik on koduks ka maailma parimatele randadele ja on uuringus kolmandal kohal. Kohala ranniku taolised vahuveinivalged liivad sobivad suurepäraselt Vaiksele ookeanile roosade, kollaste ja oranžide varjundite muutmiseks.

Print Friendly, PDF ja e-post

Andmeid autor

Harry Johnson

Harry Johnson on olnud ülesannete toimetaja eTurboNews peaaegu 20 aastat. Ta elab Hawaiil Honolulus ja on pärit Euroopast. Talle meeldib kirjutada ja uudiseid kajastada.

Jäta kommentaar