Automaatne mustand

Loe meid | Kuula meid | Jälgi meid | Liitu Reaalajasündmused | Lülitage reklaamid välja | Elama |

Selle artikli tõlkimiseks klõpsake oma keelt:

Afrikaans Afrikaans Albanian Albanian Amharic Amharic Arabic Arabic Armenian Armenian Azerbaijani Azerbaijani Basque Basque Belarusian Belarusian Bengali Bengali Bosnian Bosnian Bulgarian Bulgarian Catalan Catalan Cebuano Cebuano Chichewa Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Chinese (Traditional) Corsican Corsican Croatian Croatian Czech Czech Danish Danish Dutch Dutch English English Esperanto Esperanto Estonian Estonian Filipino Filipino Finnish Finnish French French Frisian Frisian Galician Galician Georgian Georgian German German Greek Greek Gujarati Gujarati Haitian Creole Haitian Creole Hausa Hausa Hawaiian Hawaiian Hebrew Hebrew Hindi Hindi Hmong Hmong Hungarian Hungarian Icelandic Icelandic Igbo Igbo Indonesian Indonesian Irish Irish Italian Italian Japanese Japanese Javanese Javanese Kannada Kannada Kazakh Kazakh Khmer Khmer Korean Korean Kurdish (Kurmanji) Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Kyrgyz Lao Lao Latin Latin Latvian Latvian Lithuanian Lithuanian Luxembourgish Luxembourgish Macedonian Macedonian Malagasy Malagasy Malay Malay Malayalam Malayalam Maltese Maltese Maori Maori Marathi Marathi Mongolian Mongolian Myanmar (Burmese) Myanmar (Burmese) Nepali Nepali Norwegian Norwegian Pashto Pashto Persian Persian Polish Polish Portuguese Portuguese Punjabi Punjabi Romanian Romanian Russian Russian Samoan Samoan Scottish Gaelic Scottish Gaelic Serbian Serbian Sesotho Sesotho Shona Shona Sindhi Sindhi Sinhala Sinhala Slovak Slovak Slovenian Slovenian Somali Somali Spanish Spanish Sudanese Sudanese Swahili Swahili Swedish Swedish Tajik Tajik Tamil Tamil Telugu Telugu Thai Thai Turkish Turkish Ukrainian Ukrainian Urdu Urdu Uzbek Uzbek Vietnamese Vietnamese Welsh Welsh Xhosa Xhosa Yiddish Yiddish Yoruba Yoruba Zulu Zulu

Nimetatud parimad osariigid adrenaliiniotsijatele

Nimetatud parimad osariigid adrenaliiniotsijatele
Nimetatud parimad osariigid adrenaliiniotsijatele
Avatar
Kirjutatud Harry S. Johnson

Californias on rohkem võimalusi kaljuronimiseks, surfamiseks, matkamiseks, langevarjuhüppeks ja deltaplaanide jaoks kui ühelgi teisel osariigil

Uus uuring on järjestanud kõik 50 riiki, lähtudes saadaolevate tegevuste arvust kümnes kategoorias, alates kaljuronimisest kuni surfamiseni, suusatamisest kuni langevarjuhüppeni, et paljastada 2021. aasta seiklusindeks.

10 parimat seiklussihtkohta 2021. aastal

auasteriikKaljuronimise marsruudidMatkarajadMägirattarajadSüstamatkadSuusakeskusedZip readSurfamiskohadCotting GrottosLangevarjuhüppe langevööndidDeltaplaani asukohtÜldskoor
1California34,08010,386984247351510311223090.42
2Colorado29,0064,1211,3231623217063755.92
3New York4,7383,050283215501311611448.42
4Pennsylvania2,8842,21829422325170125144.37
5Virginia5,0481,6242862485115147342.35
6Põhja-Carolina3,0192,0415341926211439440.91
7Wisconsin4,2907663822343613328440.75
8Michigan9561,1242982444413127340.57
9Florida261,6092822081158515939.90
10Texas3,2181,6562742482103811739.65

California

Mõne vahemaa tagant tuli välja Golden State Californias, kus on üle 45,000 XNUMX seiklustegevuse kümnes erinevas kategoorias, kus on rohkem võimalusi kaljuronimiseks, surfamiseks, matkamiseks, langevarjuhüppeks ja deltaplaaniks nagu ükski teine ​​osariik.

Kalifornia maastiku mitmekesisus muudab selle ideaalseks igasuguste seikluste jaoks, olgu see siis Vaikse ookeani ranniku lähedal surfamine, Sierra mägedes matkamine või mägirattasõit läbi Redwoodsi.

Colorado

Colorado on kogu maailmas tuntud suusatamise poolest. Osariigis asub 32 suusakuurorti, sealhulgas mõned maailma parimad, näiteks Vail, Aspen Snowmass ja Telluride.

Kuid kui suusatamine pole teie asi, on Colorado linnas, kus on rohkem mägirattaradu kui mujal meie uurimuses, on veel palju rõõmu õues. Osariigis asuvad ka Kaljumäed, mis on matkajate ja mägironijate paradiis.

New York

New Yorgi osariigis asus tegelikult rohkem suusakuurorte kui maailmas tuntud sihtkohti kui ükski teine ​​osariik ning ta hindas ka süstasõidu sihtkohti, olgu see siis kaunis NY osariigis või isegi Manhattani ümbritsevates jõgedes. taustaks.